Get Adobe Flash player

Koleżanki i Koledzy ZO NSZZ FSG przy NwOSG informujemy, że otrzymaliśmy piątą turę Kart Lotos Biznes. Członkowie Związku, którzy składali wnioski o otrzymanie kart proszeni są o odbiór kart w Biurze Zarządu lub u swoich Przewodniczących ZT NSZZ FSG. Członkowie NSZZ FSG, którzy chcą otrzymać kartę rabatową Lotos, proszeni są o składanie wniosków w swoich ZT. Podpisane porozumienie pozwala uzyskać dla członków związku imienne karty umożliwiające tankowanie z rabatem na wszystkich stacjach LOTOS i LOTOS Optima.

Informacja dotycząca wielkości rabatów w pdf  Wniosek o zamówienie karty LOTOS 

W dniu 10.09.2017 odbył się X Bieg Rotmistrza Pileckiego w dzielnicy Żoliborz w parku Kępa Potocka na dystansie 5 km. ZO NSZZ FSG przy NwOSG reprezentowali funkcjonariusze NwOSG ppor. SG Marcin Romanowicz, chor. szt.SG Małgorzata Malec, st.chor.SG Arkadiusz Łoza.

Na rewersie medalu znalazła się replika orła z pomnika nagrobnego Władysława Jagiełły, który znajduje się na Wawelu.

Witold Pilecki herbu Leliwa  ps. „Witold”, „Druh”; nazwiska konspiracyjne „Roman Jezierski”, „Tomasz Serafiński”, „Leon Bryjak”, „Jan Uznański”, „Witold Smoliński”; kryptonim T-IV  (ur. 13 maja 1901 w Ołońcu, zm. 25 maja 1948 w Warszawie) – rotmistrz kawalerii Wojska Polskiego, współzałożyciel Tajnej Armii Polskiej, żołnierz Armii Krajowej, więzień i organizator ruchu oporu w KL Auschwitz

Autor raportów o Holocauście, tzw. Raportów Pileckiego. Oskarżony i skazany przez władze komunistyczne Polski Ludowej na karę śmierci, stracony w 1948. Unieważnienie wyroku nastąpiło w 1990 . Pośmiertnie, w 2006 otrzymał Order Orła Białego, a w 2013 został awansowany do stopnia pułkownika.

Czytaj więcej...

W dniu 13.09.2017 r. ponad 12 litrów krwi udało się zebrać funkcjonariuszom i pracownikom z Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej w ramach akcji zorganizowanej przez Zarząd Oddziałowy NSZZ FSG przy Nadwiślańskim OSG.

Specjalny autobus z Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie stanął dzisiaj na terenie Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Wszystkie osoby, które chciały oddać krew musiały przejść specjalne badania lekarskie i po uzyskaniu akceptacji personelu medycznego mogli oddać ten bezcenny lek, który ratuje ludzkie życie.

Jest to piata tym roku akcja zorganizowana przez Zarząd OddziałowyNSZZ FSGZ w ramach istniejącego Klubu HDK PCK „Legion” oraz wsparcia Komendanta Nadwiślańskiego OSG płk. SG Andrzeja Rytwińskiego.

Jak widać po ilości oddanej krwi cieszy się ona dużym zainteresowaniem.  W sumie przez okres ponad 2 lat udało się zebrać około 120 litrów krwi.  

Wszystkim osobom uczestniczącym i wspierającym akcję zbiórki krwi oraz wspomagania budowania bazy dawców szpiku zorganizowaną przez ZO NSZZ  FSG przy Nadwiślańskim OSG serdecznie dziękujemy i zapraszamy o wzięcia udziału w kolejnych akcjach.

Specjalne podziękowania kierujemy dla Pani Alicji Cichawy z Firmy Nmedia, która zawsze wspiera nasze akcje. Dziś również ufundowała wspaniałe gadżety.

Czytaj więcej...

Użytkowników:
2
Artykułów:
1524
Zakładek:
13
Odsłon artykułów:
4619984

Odwiedza nas 129 gości oraz 0 użytkowników.

Federacja Związków Zawodowych Służb Mundurowych

Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy Straży Granicznej Związek Zawodowy Strażaków Florian Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Pracowników Pożarnictwa

facebook

ZO NSZZ FSG przy NWOSG

 

 

 

Współpraca

Zarząd Oddziałowy NSZZ FSG
przy Komendzie Głównej Straży Granicznej


Związek Zawodowy Strażaków "Florian"
Mazowiecki Zarząd Wojewódzki


 
Zarząd Wojewódzki
NSZZ Policjantów WOJ.MAZOWIECKIEGO


Zarząd Oddziałowy NSZZ FSG
przy Morskim Oddziale Straży GranicznejZarząd Oddziałowy NSZZ FSG

w Białymstoku
www.zopodlaski.pl

 Ochotnicza Straż Pożarna
Ratownictwo Wodne
Nowy Dwór Mazowiecki


 

Link do strony głównej
Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej


Legitymacja NSZZ FSG

Aktualności MSW

stat4u