Get Adobe Flash player

Sygnał do Premier Beaty Szydło

Czy uważasz, że należy wysłać zdecydowany sygnał w formie zorganizowanej do Pani Premier Beaty Szydło o niezadowoleniu środowisk mundurowych z powodu braku postępów prac nad ustawami o zwolnieniach lekarskich L4, zaopatrzeniu emerytalnym w art. 15 A oraz propozycją wydłużenia okresu rozliczeniowego czasu służby do 6 miesięcy?

Dodaj nową odpowiedź!
2 możliwych do oddania głosów

jVS by www.joomess.de.

W dniu 14 października 2017 roku w Lisówku na terenie byłej jednostki wojskowej tuż obok PSG Lesznowola odbyły się zawody w paintballa. Organizatorem był ZT NSZZ FSG przy PSG Lesznowola i ZT NSZZ FSG przy PSG Okęcie przy udziale ZO NSZZ FSG przy NwOSG i KGSG. Zawody miały charakter rodzinny. Związkowcy podzielili się na dwie drużyny: pomarańczowych, których kapitanem został kol. Mariusz Poławski i niebieskich z kol. Tomaszem Gnidiukiem na czele. Drużyny w równym składzie pół na pół dorośli i młodzież rywalizowali w bojowych warunkach, a dobry humor i wyśmienita zabawa towarzyszyły wszystkim do końca. Zdobycie sztandaru przeciwnika wyłoniło zwycięzcę. Puchar ZO NSZZ FSG przy NwOSG i ZO NSZZ FSG przy KGSG zdobyła drużyna niebieskich, który uroczyście wręczył Przewodniczący ZO Robert Lis. Po męczącej rywalizacji wszyscy zasiedli przy grillu i syto zastawionym stole. Miło spędzony czas jak zawsze pozostaje w pamięci, a dobra zabawa integruje i cieszy związkowców i ich rodziny.

Foto: T. Hryniewski, R. Lis

Czytaj więcej...

Z okazja Święta Straży Granicznej ZT NSSZ FSG przy PSG w Lesznowoli wraz z Kierownictwem Placówki w dniu 26.05.2017 r. zorganizowali uroczyste ognisko. Spotkanie odbyło się w przepięknym lesie okalającym Placówkę, przy tradycyjnej "kiełbasce" uroczystość przebiegła w bardzo milej i serdecznej atmosferze, zabawa i śpiewy trwały do białego rana. W spotkaniu uczestniczył również Wiceprzewodniczący ZO NSSZ FSG przy NwOSG Tomasz Hryniewski który wraz z Przewodniczącym ZT NSSZ FSG przy PSG Lesznowola złożył wszystkim życzenia z okazji Święta Straży Granicznej. W prawdzie pogoda do końca nie dopisała, ale dobry humor towarzyszył wszystkim do samego konca. Następne uroczystości z okazji Święta Straży Granicznej dopiero za rok.

stat4u